Про нас

Веселка - вибір для зберігання та утримання для всіх ваших рідких потреб

Заснована в 2006 році, компанія Rainbow постійно спеціалізувалася на роботі над найкращими варіантами та рішеннями для зберігання рідин для наших клієнтів у всьому світі для успішного завершення своїх проектів.

Що ми робимо?

Ми взяли на себе зобов'язання забезпечити цінним і портативним накопичувачем рідини та обслуговування наших клієнтів у сільському господарстві, зрошенні, будівництві, збору дощової води, пожежогасіння, нафтовій та паливної промисловості. У нас існує багато видів резервуарів для води та паливних міхурів стандартних розмірів та матеріалів для найпоширенішого використання. Ми також пропонуємо індивідуальне виробництво для задоволення потреб тих великих або унікальних вимог до зберігання. Ми прагнемо бути глобальною компанією, яка пропонує рішення, продукти та послуги, що відповідають вашим ліквідним потребам.

about us 1

Які вибір продукту ми пропонуємо?

Ми пропонуємо вам розбірні резервуари для сечового міхура для зберігання питної та не питної води, для зберігання хімічних речовин, зберігання палива, збирання дощу та рибництво тощо.

Резервуари для води, міхури, мішки, що складаються

Водяний міхур 4X4 / SUV / 4WD water flexitanks

Сбірні бочки для збору дощової води

Баки для міхура з подушками

Надувні басейни для дорослих та дітей

Гнучка ємність для рибоводства та утримання риби

Більше того, ви можете вибрати матеріал, розмір, форму, яку ви хочете, відповідно до рідини, з якою вам потрібно обробити. Існує більше одного способу, який можна вибрати навіть для зберігання тієї ж рідини. Ви можете взяти до уваги ваші витрати, простір, транспорт та інший запит, і ви можете розраховувати на нас, якщо у вас виникнуть сумніви щодо всього вище. Ми знайдемо точне рішення для зберігання даних, яке відповідає вашим вимогам.

about us 2

Використання та перевага нашої основної продукції

Для наших гнучких ємностей для зберігання рідини існує широкий спектр використання.

Водяний міхур, що складається за складом: сечовий міхур з питною водою, виготовлений з кращого матеріалу, застосовується на пустельних і посухових полях. Також є також сечовий міхур для зберігання води.

Сечовий міхур для зберігання палива та хімічних речовин: Наш паливний міхур - це гнучкий та економічний метод, що містить паливо, нафту та хімічні речовини, такі як добрива та пестициди тощо.

Бочки з дощовою водою: Широко використовуються для збору та збору дощової води, і дощову воду можна повторно використовувати для садівництва, миття машин тощо.

Складні резервуари з м'яким сечовим міхуром мають багато переваг порівняно зі сталевими та твердими пластиковими контейнерами. Їх легко зберігати, транспортувати, їх легко налаштувати і можуть зберігати більшу кількість.

Сервіс

Ми охоплюємо всі пункти обслуговування клієнтів. Задоволення наших клієнтів - це перше, що ми прагнемо.

Ми можемо запропонувати вам спеціалізовані послуги. Наша професійна команда може допомогти вам знайти ідеальний танк, який найкраще відповідає вашим вимогам. А також у нас є чудовий сервіс після продажу, і ми можемо надати вам найкращий сервіс.

Отримайте допомогу Rainbow, якщо у вас є питання щодо резервуарів для зберігання води.

Зателефонуйте нам за номером + 86-29-85518382, або ви можете надіслати запит на електронну пошту: admin@softliquidtank.com