Подушка паливного міхура 5м3 за 10шт буде доставлена до Пакистану

- Dec 31, 2019-

Один із клієнтів з Пакистану, який зацікавився подушкою з паливним міхуром, ми контактували один з одним багато років, він планував придбати 5м3 в 10шт, щоб зберігати дизель. одне повітряне відношення i ef зверху.

flexible oil tank for transformer oil

Сьогодні ми будемо транспортувати збірні дощові бочки до порту Карачі в Пакистані.

Подушка-паливний міхур спеціально розроблений для тимчасового зберігання палива, олії, води, хімічних та інших рідин. Стандартний тип виготовляється з поліестеру з високим розтягуванням. Робочим матеріалом каркаса є тканина з поліетилену, покрита спеціальним поліуретаном з обох сторін. загальна товщина тканини матеріалу ТПУ становить 1,35 мм.

material of pillow transformer oil storage tank carton packing of pillow fuel bladder

Подушковий сечовий міхур широко використовується в інженерних проектах, а нафта зберігається для забезпечення енергією для проекту. Ми надаємо резервуари з великою кількістю для армії Китаю в галузі. Деякі великі підстанції або національні енергетичні компанії, а також деякі великі хімічні заводи також використовують цей гнучкий масляний міхур.

Потрібно повідомити, що паливний міхур з подушками може зберігати наступну рідину:

Загальна хімічна речовина , l прискорення пробігу, адитиви , т рансформер або іл, п ідстанції, синтетичні р ейн, д етергенти,

s ilicates, e mulsions, s alt s olutions, n atural l atex, s синтетичний l atex, g licerin, p rinting Inks, b ase o il, g lycols,  

p olyols, w hite o il, h erbicide, f ertilizer, c oconut o il, rst i nhibitors.


Пара:З Різдвом і новим роком Наступний:Попередній внесок12830,00 USD від замовника у Польщі